Saltar apartados

Llista d'espera Màster Investigació Educativa D027

LlISTA D'ESPERA MÀSTER INVESTIGACIÓ EDUCATIVA. CURS 2019/20

Llista d'espera periode 1
  • Crides a 26 de juliol: fins l'ordre 3.Llista d'espera finalitzada.
ORDRE DNI NOM COGNOM 1 COGNOM 2
1 ****32924 Mingyang Wang  
2 ****13987 CHANG LI  
3 ****41130 WENYAN YUE  
3 ****6442Y NATALIA TOMÁS PERTUSA
3 ****30065 Rafik Bouzara  
3 ****91918 Yuanlu Chen  
3 ****4253F Arturo Prieto Pérez
3 ****1572Z Carmen Blanca Muñoz Leal
3 ****86036 ZIXUAN WANG  
3 ****3380V CRISTINA LIMORTI MARTINEZ
3 ****96186 HAIFENG ZHU  
3 ****94227 Yanhan Pan  
3 ****10703 Shuting Feng  
3 ****48262 Amel  Chabane  
3 ****22103 Olga Iurtseva  
3 ****1815863 Frank Jesús Díaz Díaz
LLista d'espera periode 2
  • Crides a 4 de setembre: fins l'ordre 9
  • Crides a 24 de setembre: fins l'ordre 19 (dates de matrícula: del 24 al 29 de setembre. Es rebrà un email amb les instruccions)
  • Crides a 30 de setembre: fins l'ordre 28 (dates de matrícula: del 30 de setembre a l'1 d'octubre, es rep un email amb les instruccions)
  • Crides a 2 d'octubre: fins l'ordre 32 (dates de matrícula: del 2 al 3 d'octubre, es rep un email amb les instruccions)
ORDRE DNI NOMBRE COGNOM 1 COGNOM 2
1 ****2583J JULIA GALLEGO I PÉREZ
2 ****5549P Paula Gonzalo Vidal
3 ****5449K Alba Gilabert Cerdá
4 ****2083J Lluisa Aitana Sauleda Martínez
5 ****4920K CRISTINA ALMANSA ARENAS
5 ****1836H Ahinoa Pérez Pérez
6 ****2310K Mauro Gisbert Català
7 ****1156G Rocío Hernández Navarro
8 ****8729M Ainoa Solís Aniorte
9 ****0582G Sofía Checa Castaño
10 ****9735C Olga Albert Navarro
11 ****2244R MARÍA CONSOLACIÓN SÁNCHEZ  SERRANO
12 ****2180V Purificacion Izquierdo Salinas
13 ****8743Q María del Carmen Martín Mouzo
14 ****7094X Jesús Tomás Tomás
15 ****7736A María Esteve Domingo
16 ****9131V Cristina Poveda Peiró
17 ****1545T Verónica Zamora Peñarrubia
18 ****8116Z MARIA DURA SELLES
19 ****3128V Mónica Carreres González
20 ****9045P Laura Ferrández Baile
21 ****6094E Irene Pastor Esparcia
22 ****1822L Jaime Quesada Cardona
23 ****2621R Vicente Tortosa Molina
24 ****3365Y Carlos López Cuartero
25 ****1149N Lamberto Cristobal Villalon Gasch
26 ****2586K Marco Andrés García Luna
27 ****83629 Siming Quan  
28 ****5879 Zengzeng Li  
29 ****61401 Junyu Zhang  
30 ****9202 ROCIO DEL PILAR ALZATE  GUERRERO
31 ****5280Y Luis Carlos San Jose Belda
32 ****4120E CÉSAR FRANCÉS GIMÉNEZ
33 ****8006W Daniel José Mellado Quirante
34 ****8234Y SARA VILAS SANTIAGO
35 ****2102P Eva García Albaladejo
36 ****4558S Raúl Ruiz Alonso
37 ****30666 BOUKABOUS Salah Eddine  
38 ****3951Y María Arias Sutil
39 ****0796G Celina Salvador García

Facultat d'Educació


Universitat d'Alacant
Calle Aeroplano, s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 3400

Twitter: https://twitter.com/Educ_UA

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel.: 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464